Stavte na zateplenie domov, ktoré sa rozhodne vyplatí

Naše portfólio služieb zahŕňa aj zateplenie nehnuteľnosti, ktoré šetrí nielen vaše peniaze, ale zároveň aj konštrukciu stavby. Medzi jeho ďalšie výhody patrí obmedzovanie tepelných únikov, čo sa veľmi priaznivým spôsobom odzrkadlí na účte za vykurovanie. Vedeli ste, že cez steny nezateplenej nehnuteľnosti uniká v priemere až 30 % tepla! To je obrovské číslo, ktoré znamená, že cca jedna tretina vyprodukovaného tepla je nevyužitá a zbytočne sa stráca. Predstavte si, že by ste celoročný účet za kúrenie mali o tretinu lacnejší. Áno, aj to dokáže dobré zateplenie. Je potrebné uviesť, že zateplenie sa podpisuje aj na zlepšení akustickej pohody. Výborná absorpčná schopnosť zatepľovacích materiálov totiž eliminuje nepríjemné vonkajšie hluky, ruchy a zvuky z ulice aj blízkeho okolia. Zateplenie stavieb z certifikovaných systémov navyše spĺňa hľadisko požiarnej bezpečnosti. V neposlednom rade, zateplenie zlepšuje fyzický stav objektu aj technické parametre jeho konštrukcie. Zároveň predĺži životnosť a zvýši hodnotu nehnuteľnosti, čo oceníte najmä v prípade jej budúceho predaja či prenájmu. Je potrebné dodať, že zateplenie prispeje aj k primeranej vlhkosti a vyrovnanejšej vnútornej teplote v interiéri. To znamená, že doma budete mať zdravšie prostredie.

 

Efektívne zateplenie stavieb pre vaše komfortnejšie bývanie

Dnes už asi nikto nepochybuje, že zateplenie stavby sa vyplatí. Ide o štandard pre moderné novostavby aj rekonštrukcie bytov a domov. Právom sa zaraďuje medzi investície, ktoré sa vám v budúcnosti zaiste vrátia. Dbáme, aby naše zateplenie nehnuteľností nielenže odolalo celoročným poveternostným podmienkam, ale aby aj vo výraznej miere prispelo ku komfortnejšiemu bývaniu. Používame prvotriedne zatepľovacie materiály s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré eliminujú riziko vzniku nepríjemných plesní, machu či iných nečistôt na fasáde. Prispievajú k bezpečnejšiemu a zdravšiemu bývaniu. Pri práci dbáme na precíznosť, bezpečnosť, ako aj remeselnícku zručnosť. Uvedomujeme si totiž, že zateplenie nie je len funkčným, ale do istej miery aj dizajnovým prvkom, ktorý dotvorí vizuálny ráz a estetický štýl celej vašej nehnuteľnosti. Pôsobíme najmä v Žiline a okolí.

Čerpajte aj vy a vaša nehnuteľnosť všetky benefity, ktoré ponúka kvalitné zateplenie. Postaráme sa o jeho dokonalé prevedenie, bez akýchkoľvek chýb. Presvedčte sa sami.